#1 2008-09-07 09:00:53

rabin

Gość

na czym polega ta gra

To moje pytanie, mam zamiar dokonać rejestracji, ale nie wiem o co chodzi.

 

#2 2008-09-13 21:33:26

miszcz

Gość

Re: na czym polega ta gra

gra polega generalnie na zbieraniu kasy na rozwijanie swojego samochodu a kase zbieramy na trzy sposoby
1. Praca, taka normalna rzetelna i uczciwa praca
2. Trening na torze, ktory daje nam kase, respekt i doswiadczenie
3. najbardziej emocjonujacy i sprawiajacy radosc, gniew i stres to wyscigi.

Wlasnie na wyscigi tuningujemy swoj samochod, kupujemy nowe czesci itp.

Oto kilka raportow z gry:

Czaami i tak bywa: Zakończyłeś trening! Dojechałeś do celu jako przedostatni. Twój Sponsor wściekle podskakuje. Najprawdopodobniej nie ze szczęścia... Otrzymałeś 81.38 punktów respektu, 81.38 dolarów oraz zyskałeś 0 punktów doświadczenia!

A to raport z wyscigu:
Nick Spowodowane uszkodzenia Nadwozie
szwistaq 228 186
****** 169 1.129

Zwycięzca: szwistaq
szwistaq wygrał: 1.621

Raport Szczegółowy z wyścigu
***** Runda 1 *****
szwistaq rozbija się o ******.Ten manewr wydaje się zrobił większą krzywdę ******* niż jego pojazdowi. Zaczyna się ślizgać. (33.23)

szwistaq próbował zepchnąć ******** z drogi.****** odbija się od barierki ochronnej i kontynuuje jazdę. (0)

****** próbował wyprowadzić szwistaq z toru.szwistaq prawie stoczył się z toru. (55.09)

szwistaq siedzi na zderzaku ******.Jedna z opon ***** wydaje się być uszkodzona i samochód wpada w poślizg. (104.52)

Nicka wygwiazdkowalem dla anonimowosci.

 

#3 2008-09-13 21:35:16

miszcz

Gość

Re: na czym polega ta gra

Dla tych co jeszcze nie sa w druzynie to zaprasza do skladania podan, mamy jedno miejsce, dla tych co jeszcze nie graja http://s1.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=310206, zapraszam do rejestracji w grze

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shahrukh-juhi.pun.pl www.samsunge250.pun.pl www.xorena.pun.pl www.kpsw.pun.pl www.aniolyciemnosci-u9.pun.pl